Sekačka Weibang WB 455 SC 4in1 RL

Sekačka Weibang WB 455 SC 4in1 RL
  • Doprava zdarma

Zahradní sekačka s pojezdem WEIBANG WB 455 SC 4in1 je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Má neskutečně bohatou výbavu.

Kompletní popis
8 990 Kč
7 430 Kč bez DPH
Vč. DPH
Na poptávku


 01WB455S-C
Weibang
48 měsíců
Na poptávku
Pouze na kamenné prodejně. Zobrazit prodejny
Poskytujeme záruční i pozáruční servis.

WEIBANG – Garden Machines je nadnárodní společnost zabývající se designem a výrobou zahradní techniky s obchodním sídlem společnosti v belgických Antverpách. Robustnost, komfort, spolehlivost a vynikající poměr výkon-cena jsou hlavními znaky této značky, která si postupně získává oblibu u stále širší veřejnosti po celém světě. VYSOKÁ KVALITA BEZ KOMPROMISU. Pro tuto značku zajištujeme servis a poradenství.

Travní benzinová pojezdová sekačka WEIBANG WB 455 SC 4in1

  • Sekačka WEIBANG WB 455 SC 4in1 je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě travních sekaček s pojezdem.
  • Sekačka WEIBANG WB 455 SC 5in1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití funkcí 4 in 1, což znamená, že sekačka WEIBANG WB 455 SC 4in1 umí sbírat posečenou trávu do koše, vyhazuje trávu zadním deflektorem a má pojezd daný kovovou převodovkou. Výhoda silného motoru s rozvodem OHV o výkonu 5 HP a nože s velkými lopatami (BIG BLADE) Vám perfektně sebere i přerostlou mokrou trávu.
  • Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí. Velkým nadstandardem u této sekačky je použita speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu.
  • Dále je tato sekačka vybavena pevnými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žačí nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 455 SC 4in1 kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu. Dalším velkým unikátem je motor, který patří mezi to nejlepší co WEIBANG v dané třídě nabízí. Jedná se o profeisonální silný motor rozvodu OHV o výkonu 5 HP a vysokým kroutícím momentem 7 Nm - 139 ccm.
  • Velkou výhodou tohoto motoru je automatický sytič, tzn. že sekačku nastartujete kdyko-li a kdoko-li bez nutnosti cokoli na sekačce či motoru nastavovat. Samostané velice snadné ruční nastartování zvládne bez problému každy i žena či starší člověk.
  • Další profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová převodovka s garantovanou dlouhou životností.
  • Novinkou sekačky je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro ekonomické uskladnění, snadné čištění, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasí, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku.
  • Ergonomicky upravená madla se dají variabilně nastavit do jakékoli výšky za pomocí profesionálních masivních celokovových rychloupínáků.
  • Speciální komaxitový nástřik se smooth harness úpravou (3 vrstvy nástřiku), který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci.

Parametry

Rozměry (d x š x v)
900 x 570 x 470 mm
Hmotnost
35 kg
Vlastní pojezd
Ano
Motor
WEIBANG 5 HP
Maximální výkon motoru
5 HP
Ovládání otáček motoru
Ano
Startování
Ruční
Podvozek
silnostěnná ocel v úpravě SMOOTH HARDNESS
Šířka sečení
460 mm
Centrální nastavení výšky
Ano
Výška sečení
20-70 mm
Velikost kol přední
180 mm
Velikost kol zadní
220 mm
Kuličková ložiska
Ano
Převodovka
celokovová jednorychlostní WEIBANG
Rychlost pojezdu
4,4 km/hod
Objem koše
65 l
Ukazatel naplnění koše
Ano
Třecí spojka nože
Ano
Zadní výhoz
Ano
Ergonomicky měkčená rukojeť
Ano
Antivibrace
Ano
Kovové rychloupínáky madla
Ano
Funkce "Chytré řešení"
Ano
Model motoru
1P65FE OHV 7 Nm - 139 ccm
Nový produkt

Video

3D pohled

Výrobky značky WEIBANG je možné objednat pouze k osobnímu odběru na naší kamenné prodejně. Z důvodu zkvalitnění služeb našim zákazníkům neposíláme toto zboží přepravní službou, ale prodáváme před servisované (doplněné o provozní kapaliny) a s odborným výkladem.

Prodejny

Ostrava detail prodejny Ostrava Na poptávku
Dnes:zavřeno
Opava detail prodejny Opava Na poptávku
Dnes:zavřeno
Uničov detail prodejny Uničov Na poptávku
Dnes:zavřeno
Přerov detail prodejny Přerov Na poptávku
Dnes:zavřeno
Olomouc detail prodejny Olomouc Na poptávku
Dnes:zavřeno
Valašské Meziříčí detail prodejny Valašské Meziříčí Na poptávku
Dnes:zavřeno

Příslušenství

Dotaz k produktu

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 720 945 435

*Povinné pole
Odesláním dotazu berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.

Recenze

Hodnocení 
10.07.2021

Sekačka má silný motor, překvapivě tichý chod. Mokrá vzrostlá tráva šla pěkně do sběrného koše až do úplného zaplnění. Velká kola, dobrá manipulace. Kvalitní antikorozní úprava spodní části. Startování napoprvé a snadné při studeném motoru, při zahřátém motoru výjimečně napodruhé. Sekačka nemá problémy s vyšší trávou, motor má dostatečnou výkonovou rezervu.

Hodnocení 
30.06.2021

Sekačka mne příjemně překvapila. Za rozumnou cenu velmi solidní zpracování a poskytne dobrou kvalitu sečení. Celkově hodně zajímavý poměr ceny a výkonu. Standardně je poskytovaná čtyřletá záruka a je zajištěný servis v rámci ČR.
Vyšší postava by ocenila vyšší madlo, koš by mohl být větší.

Hodnocení 
03.06.2021

Velice výkonná a spolehlivá sekačka, která předčí jiné sekačky této cenové kategorie. Má vše co jsem si přála, doporučuji všem.

Napsat recenzi