Esab Rogue ES 180i PRO CE

Esab Rogue ES 180i PRO CE
  • SLEVA  - 20%
  • Doprava zdarma

ESAB Rogue ES 180i PRO je přenosný dvounapěťový jednofázový invertorový svařovací zdroj určený pro metody MMA a TIG. Je vybaven celou spoustou moderních funkcí, jako jsou například PFC, ARC FORCE či HOT START. Rogue je robustní, odolný zdroj pro profesionální svařeče. Dodává vynikající svařovací výkon a je spolehlivý díky nejmodernější, vysoce účinné výkonné elektronice a digitálnímu ovládání.

Kompletní popis
15 408 Kč
12 327 Kč
10 187 Kč bez DPH
Vč. DPH
Po objednání obvykle do 7 pracovních dnů


 0700500078
ESAB - autorizovaný distributor
Po objednání obvykle do 7 pracovních dnů

Společnost ESAB je přední světový výrobce svařovacích, řezacích zařízení a přídavných svařovacích materiálů. Vyrábí svařovací a řezací techniku, zařízení a přídavné svařovací  materiály. Dodává svařovací invertory, zdroje, choppery,  roboty, automaty. Prodává také svařovací hořáky, přídavné svařovací materiály, elektrody, dráty, plasmové řezací, dělicí, pálicí stroje, hořáky, kabely, keramické pásky, trubičkové dráty, obalené pájky a pájky, tavidla. Pro tuto značku zajištujeme servis, kalibraci a poradenství.

Rogue je robustní, odolný zdroj pro profesionální svařeče. Dodává vynikající svařovací výkon a je spolehlivý díky nejmodernější, vysoce účinné výkonné elektronice a digitálnímu ovládání, které zajišťují stabilní, konzistentní oblouk. Rogue nabízí vynikající svařovací vlastnosti při svařování stejnosměrným (DC) proudem, což vám umožní svařovat nejrůznější kovy, jako jsou legované či nelegované oceli, nerezavějící oceli a litinu. Na zdroji lze nastavit funkce Arc Force a Hot Start, díky nimž si pro daný svar najdete přesně ty správné parametry. Digitální mikroprocesor přesně řídí všechny funkce a v celém proudovém rozpětí dodává prvotřídní svařovací výkon. Rogue lze používat s elektrodami o průměru až 4,0 mm. Snadno zvládá i svařování technologií TIG pomocí startu oblouku „Lift TIG“. Vybavte svůj svařovací zdroj volitelným TIG hořákem ESAB se zabudovaným plynovým ventilem, plynovou lahví a můžete svařovat nízkouhlíkovou, legovanou nebo nerezavějící ocel, ať už s přídavným materiálem, nebo bez něj.


 Vynikající vlastnosti oblouku – bezproblémový a stabilní.
 Vhodný pro generátor – vynikající při použití s generátory (doporučeno 7 kW).
 Snadné nastavení sv. parametrů – stačí nastavit svařovací proud a dosáhnete vynikajícího výsledku.
 Praktický odolný design – zdroj napájení se díky němu snadno přenáší a lze ho tak používat na jakémkoli pracovišti.
 Robustní konstrukce – třída krytí IP23S pro svařovny i venkovní použití.
 Technologie PFC zajišťuje stabilní oblouk, který odolává kolísání energie i při práci s dlouhými, až 100m prodlužovacími kabely (pouze verze PRO).


Více informací najdete na stránkách esab.com.

Parametry

Video

3D pohled

Prodejny

Ostrava detail prodejny Ostrava Po objednání obvykle do 7 pracovních dnů
Dnes:7:00-15:30
Opava detail prodejny Opava Po objednání obvykle do 7 pracovních dnů
Dnes:7:00-12:00
Uničov detail prodejny Uničov Po objednání obvykle do 7 pracovních dnů
Dnes:7:30-16:00
Přerov detail prodejny Přerov Po objednání obvykle do 7 pracovních dnů
Dnes:7:30-16:00
Olomouc detail prodejny Olomouc Po objednání obvykle do 7 pracovních dnů
Dnes:7:30-16:00
Valašské Meziříčí detail prodejny Valašské Meziříčí Po objednání obvykle do 7 pracovních dnů
Dnes:7:00-15:30

Příslušenství

Dotaz k produktu

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 720 945 435

*Povinné pole
Odesláním dotazu berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.

Recenze

Hodnocení 
02.03.2021

Invertor určený profesionálním svářečům. Je robustní, odolný, má vynikající svařovací vlastnosti, moderní technologie zaručuje stabilní, konzistentní oblouk. Invertor dodává prvotřídní svařovací výkon a lze jej používat s elektrodami o průměru až 4,0 mm. Snadno zvládá i svařování technologií TIG pomocí startu oblouku „Lift TIG“. Jako profesionální svářeč mohu tento invertor všem z oboru doporučit.

Napsat recenzi