Načítání obsahu...
Vše pro svařování a dílnu

Kontakt

Zboží vrácené v rámci zákonné lhůty a v případě záruční opravy, zasílejte prosím na adresu: SIWECO s.r.o, Poupětova 1132, 779 00 Olomouc.
Prodejna Ostrava

Na naší prodejně v Ostravě nabízíme svařovací materiály ESAB, BOHLER a dalších značek. Svařovací techniku značek ESAB, KUHTREIBER a ALFA IN. Svařovací příslušenství BINZEL, ESAB a další. Kompresory a příslušenství SCHNEIDER BOHEMIA. Elektronářadí BOSCH, ochranné pracovní pomůcky WELDAS a ESAB, samozatmovací kukly OPTREL a SPEEDGLAS. Prodej technických plynů AIR PRODUCT a příslušenství GCE. Brusivo LUKAS a další. Nářadí TONA a KNIPEX.

Pevná linka 596 233 970 již nefunguje, kontaktujte nás prosím na 775 728 826.

SIWECO, s.r.o.

Vratimovská 11

718 00 Ostrava-Kunčičky

Po-pá7:00 - 15:30

Nyní máme otevřeno

zbývá 6 hodin 45 minut

Prodejna Opava

Na naší prodejně v Opavě nabízíme svařovací materiály ESAB, BOHLER a dalších značek. Svařovací techniku značek ESAB, KUHTREIBER a ALFA IN. Svařovací příslušenství BINZEL, ESAB a další. Kompresory a příslušenství SCHNEIDER BOHEMIA. Elektronářadí BOSCH, ochranné pracovní pomůcky WELDAS a ESAB, samozatmovací kukly OPTREL a SPEEDGLAS. Prodej technických plynů AIR PRODUCT a příslušenství GCE. Brusivo LUKAS a další. Nářadí TONA a KNIPEX.

SIWECO, s.r.o.

Praskovo náměstí 24/5

74601 Opava – Milostovice

Po-pá7:00 - 15:30, každá středa 7:00 - 12:00

Nyní máme otevřeno

zbývá 6 hodin 45 minut

Prodejna Uničov

Na naší prodejně v Uničově nabízíme svařovací materiály ESAB, KOWAX a dalších značek. Svařovací techniku značek FRONIUS, ESAB, KUHTREIBER a ALFA IN. Svařovací příslušenství BINZEL, ESAB a další. Elektronářadí NAREX, BOSCH,RYOBI,MTD,
ochranné pracovní pomůcky WELDAS a ESAB, samozatmovací kukly SPEEDGLAS, KOWAX. Kompresory, hadice, šroubení a další od firmy SCHNEIDER BOHEMIA, VSK PROFI. Prodej autogenní techniky. příslušenství GCE. Brusivo RHODIUS, LUKAS a další. Zahradní techniku značek SECO TRAKTORY, MTD, RIWALL, WEIBANG, CUB CADET a SCHEEPACH.

SIWECO, s.r.o.

Nádražní 545

783 91 Uničov

Po-pá7:30 - 16:00

Nyní máme otevřeno

zbývá 6 hodin 45 minut

Prodejna Přerov

Na naší prodejně v Přerově nabízíme svařovací materiály ESAB, BOHLER a dalších značek. Svařovací techniku značek FRONIUS, ESAB, KUHTREIBER a ALFA IN. Svařovací příslušenství BINZEL, ESAB a další. Elektronářadí NAREX, BOSCH,DEWALT, FERM, ochranné pracovní pomůcky WELDAS, ARDON a ESAB, samozatmovací kukly OPTREL a SPEEDGLAS. Kompresory, hadice, šroubení a další od firmy SCHNEIDER BOHEMIA, VSK PROFI. Prodej autogenní techniky. příslušenství GCE. Brusivo RHODIUS, LUKAS a další. Nářadí TONA, KNIPEX, ZBIROVIA, závitníky a vrtáky OREN, NAREX ŽDÁNICE, BUČOVICE TOOLS.

SIWECO, s.r.o.

Tovární 4

750 02 Přerov

Po-pá7.30 - 16.00

Nyní máme otevřeno

zbývá 6 hodin 45 minut

Prodejna Olomouc

Na naší prodejně v Olomouci nabízíme svařovací materiály ESAB, BOHLER a dalších značek. Svařovací techniku značek FRONIUS, ESAB, KUHTREIBER a ALFA IN. Svařovací příslušenství BINZEL, ESAB a další. Elektronářadí NAREX, BOSCH,DEWALT, ochranné pracovní pomůcky WELDAS a ESAB, samozatmovací kukly OPTREL a SPEEDGLAS. Kompresory, hadice, šroubení a další od firmy SCHNEIDER BOHEMIA, VSK PROFI. Prodej autogenní techniky. příslušenství GCE. Brusivo RHODIUS, LUKAS a další. Nářadí TONA, KNIPEX, ZBIROVIA, závitníky a vrtáky OREN.

Tato adresa slouží jako adresa vrácení zboží z našeho e-shopu.

SIWECO, s.r.o.

Poupětova 1132/ 7

771 00 Olomouc

Po-pá7.30 - 16.00

Nyní máme otevřeno

zbývá 6 hodin 45 minut

Prodejna Valašské Meziříčí

Na naší prodejně ve Valašském Meziříčí nabízíme svařovací materiály ESAB, BOHLER a dalších značek. Svařovací techniku značky ESAB. Svařovací příslušenství BINZEL, ESAB a mnohé další. Ochranné pracovní pomůcky WELDAS a ESAB, Prodej autogenní techniky. příslušenství GCE. Brusivo LUKAS.

SIWECO, s.r.o.

Masarykova 753

757 01 Valašské Meziříčí

Po-pá7:00 - 15.30

Nyní máme otevřeno

zbývá 6 hodin 45 minut