Kukla Sentinel A50

Kukla Sentinel A50

Přilba ESAB Sentinel A50 je možná nejpohodlnější svářečská přilba vůbec

Nic Vám nezkazí pracovní den při svařování tak jako bolesti hlavy, bolest nebo nepohodlí způsobené svářečskou přilbou. Přidejte k tomu únavu očí, když se snažíte vidět, na čem pracujete nebo objemnou přilbu, která jako by narážela do všeho nad hlavou a máte recept na dlouhý a nepohodlný pracovní den.

Mnoho svářečských přileb má funkce, které zmírňují tento druh nepohodlí a nepříjemností, ale existuje jedna, která opravdu vyniká svou důmyslnou pokrývkou hlavy, zjednodušeným profilem a velkolepým zážitkem z výhledu: Svářečská přilba ESAB Sentinel A50.

Úžasné pokrývky hlavy této přilby si všimnete hned

Přilba Sentinel A50 je možná tou nejpohodlnější přilbou, s jakou jste se kdy setkali. Protože pokrývka hlavy Halo™ nabízí pět kontaktních bodů, je plynule nastavitelná. Tato nastavitelnost Vám umožňuje přesunout váhu přilby do různých oblastí hlavy. Nízkoprofilová konstrukce přilby Sentinel A50 nepředstavuje žádný problém.

Přiznejme si to - svářeči tráví spoustu času s přilbou v poloze "nahoře". A svářeči, kteří pracují ve stísněných prostorech, často zjistí, že jejich vyklopená přilba naráží do nadzemních konstrukcí.

Společnost ESAB tento problém vyřešila použitím zjednodušené nízkoprofilové konstrukce a centrálního otočného bodu. Podívejte se, jak blízko hlavy zůstává špička přilby.

Tato přilba dokazuje, že svářečská přilba se nad Vámi nemusí tyčit, když je v poloze "nahoře".
Přehlednost a jas, které Vám usnadní práci.

Mnoho svářečských přileb se chlubí vynikajícím výhledem a jasem a není pochyb o tom, že přilby v posledních letech ušly dlouhou cestu. Pokud jde o výhled na Váš svar, Sentinel A50 nezklame. Její vysoce výkonný filtr s automatickým ztmavením Vám poskytne realistický pohled na Váš svar. Svářeči popisují výhled jako "neuvěřitelný" a detailnější, než jaký zažili dříve.

Jasnější pohled a lepší rozlišení barev znamenají menší únavu očí během celého pracovního dne a více energie a pozornosti, kterou můžete věnovat své práci.

Společnost ESAB myslela na všechno

Provádíte hodně broušení? Pokud ano, oceníte pohodlný přístup do režimu broušení jedním dotykem. V neposlední řadě je bruska Sentinel A50 vybavena hyperviditelným ovládacím panelem LCD s dotykovou obrazovkou. Prohlížení a úprava nastavení nebyly nikdy jednodušší. Ovládací panel je také vybaven kontrolkou "Grind", která Vás upozorní na to, že jste v režimu broušení.

Vyberte si jej kvůli pohodlí; nechte se ohromit doplňky.
Ať už jste víkendový svářeč nebo profesionál na plný úvazek, svářečská přilba navržená pro pohodlí a snadné používání zlepší celý Váš zážitek ze svařování. Pokud je pro Vás důležité pohodlí hlavy a krku a chcete mít bezkonkurenční výhled na svařování, zvažte model ESAB Sentinel A50.