Načítání obsahu...
Vše pro svařování a dílnu

O nás

Jsme Siweco s.r.o.

Firma Siweco s.r.o. patří mezi nejvýznamnější prodejce svařovací techniky a přídavných svařovacích materiálů na celé Moravě. Naší předností je vysoká odbornost pracovního kolektivu, profesionální poradenství, výhodné ceny a kvalitní logistika, která umožňuje rychlé dodávky zboží. S našimi zákazníky máme vytvořeny dlouhodobé osobní vztahy, které nadřazujeme nad okamžitý obchodní profit. Díky svým pěti prodejním střediskům dokážeme zákazníkům vytvořit maximální servis, komplexní, rychlý a kvalitní. Samozřejmostí je pro nás odborný a kvalitně provedený záruční i pozáruční servis.


Výpis z živnostenského rejstříku
Výpis z obchodního rejstříku

Jsme Siweco

Historie

Jsme Siweco

Firma Siweco s.r.o. byla založena v roce 2003, sídlo společnosti je v Rychnově nad Kněžnou. V období let 2003 – 2008 rozvíjela svoji obchodní činnost především v Ostravě a nejbližším okolí, zaměřovala se na velkoobchodní prodej svařovací techniky a přídavných svařovacích materiálů.

Rok 2008

Společnost převzala aktivity firmy TGH Renova, čímž se rozšířil okruh zákazníků z Moravskoslezského kraje do kraje Zlínského, k zajišťování obchodních aktivit využívala pobočku ve Valašském Meziříčí.

Rok 2011

Došlo k dohodě se společnostní Karel Řehoř-ASTER , na základě které rozšířila společnost Siweco s.r.o. své obchodní aktivity v Olomouckém kraji. Zároveň se významně rozšířil nabízený sortiment o elektronářadí, brusivo, běžné ruční nářadí a další zboží. Za pomocí poboček v Olomouci a Přerově se společnost stala významným hráčem na celé Střední a Severní Moravě.

Rok 2013

Byla zahájena a dokončena rozsáhlá rekonstrukce nových prodejních prostor střediska Ostrava (areál HOMOLA) včetně servisního střediska. Větší prodejní i skladovací prostory umožnily výrazné rozšíření sortimentu. Po dohodě s firmou AIR PRODUCTS byl zahájen prodej technický plynů.

Rok 2015 - 2016

Společnost stabilizovala firemní procesy, změnila svoji image, intenzivně pracovala na nové webové presentaci, zahájila prodej prostřednictvím internetu, vše pro spokojenost zákazníků a obchodních partnerů.

Rok 2017

Naše společnost převzala aktivity firmy INGESA s.r.o. a tím se navýšil počet našich poboček už na pět. Zároveň tím došlo k výraznému posílení naši pozice v oblasti prodeje technických plynů a rozšíření prodejních aktivit na širší oblast okresu Opava. Koncem roku došlo k přestěhování naši pobočky do Přerově do nových prodejních prostor.

Na konci roku jsme přestěhovali prodejnu v Přerově do nových, větších a moderních prostor. Nyní máme v Přerově k dispozici přibližně 400m2 prodejních ploch a dostatečné skladové prostory.

Rok 2019

Na začátku roku 2019 proběhla rekonstrukce a modernizace prodejny v Olomouci. Vytvořili jsme pro naše zákazníky moderní prodejní prostory  a pro naše zaměstnance nové a příjemnější zázemí