Tento obchod používá soubory cookies, za účelem zlepšování služeb na našich stránkách. (více informací)

zavřít

Rázové utahováky

Mnozí muži si svá auta chtějí přezouvat sami. Z letních gum na zimní a naopak. Aby nemuseli kvůli přezouvání jezdit do servisu, je potřeba mít doma nebo si koupit rázový utahovák. V obchodech můžete zakoupit buď elektrický, akumulátorový nebo pneumatický rázový utahovák. Pro běžné domácí použití a přezouvání postačí rázový utahovák akumulátorový.

Rázový utahovák patří k dalším šikovným nástrojům, který pořídíte za velmi příznivou cenu a ulehčí Vám práci v garáži, dílně i zahradě. S jeho pomocí bude povolávání a utahování šroubů jednoduché, rychlé a ušetří Vám spoustu času. Kromě použití při přezouvání kol Vám poslouží také při opravě automobilu, motorky, na zahradě k opravě nebo utahování a přitahování šroubů třeba u sekačky, při práci s nábytkem atd. Ve firmách, autodílnách už používají profesionální a výkonné rázové utahováky.

Tyto nástroje pracují na principu kombinaci rotace a úderu. Když se šroub povoluje tak dochází k intenzivním úderům doleva. Vibrace se nepřenáší do přístroje a zpětný ráz je tudíž minimální. Ať už si zakoupíte jakýkoliv rázový utahovák, tak práce s ním bude rozhodně rychlejší, snadnější a ušetří Vám také námahu.

Tento šikovný nástroj a pomocník by neměl doma chybět žádnému muži ani kutilovi!

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec