Kreativní využití akumulátorové vrtačky

Kreativní využití akumulátorové vrtačky

7 nejchytřejších způsobů využití akumulátorové vrtačky

Patříte k těm, kteří si myslí, že své garážové nářadí nevyužívají na maximum? Pokud ano, přečtení tohoto článku Vám možná otevřeme bránu do země fantazie!

Nedávno jsem přemýšlel o tomto skvělém, výkonném, rychle se točícím přenosném nástroji, který dokáže vytvořit kulaté otvory nebo vrazit spojovací materiál pouze pomocí energie získané z baterie, o fantastickém akumulátorovém vrtacím šroubováku. Podle mého názoru však dokáže mnohem více, než k čemu je určen. Proto jsem se rozhodl provést experiment a zjistit, zda lze pomocí akumulátorového vrtacího šroubováku udělat více s menším úsilím.

Sestavil jsem seznam 7 bláznivých způsobů, jak vrtačku využít, abyste ji využili na maximum. Nyní se s některými seznámíme.

1. Vrtací kartáč

Tento malý nápad změní Váš život na polovinu, pokud trávíte příliš mnoho času úklidem kuchyně. Když dojde na drhnutí mastnoty nebo vypořádaní se s připečenými potravinami, může použití kartáče na nádobí na vrtačce neuvěřitelně usnadnit práci. Pokud jste kutil, jediné, co musíte udělat, abyste měli tu nejpraktičtější sadu na čištění, je koupit si šroub a šestihrannou matici plus drátěnku na nádobí a připevnit je na akumulátorový vrtací šroubovák. Pokud nejste kutilové, můžete si snadno najít specifický kartáč pro Vaši vrtačku.

2. Namíchejte barvu

Abyste získali skvěle vypadající vodovou modř, musíte smíchat světlý odstín modré a zelené nebo hodně modré s trochou žluté. Pomocí akumulátorové vrtačky můžete vytvořit dokonalou směs a uspokojivý výsledek. Najděte starou míchací lžíci s hubenou rukojetí nebo rozbitý plastový závěs na látku a připevněte ji k vrtačce , a je to. Nyní máte míchadlo na barvy, pomocí kterého můžete míchat barvy nebo cokoli jiného, co je třeba rychle promíchat. Mohli byste si také prostě koupit nástavec na míchání barvy z vrtačky, ale protože jsem příznivcem kutilství, raději to dělám s nepoužívanými věcmi v domácnosti.

3. Škrabka na brambory

Potřebujete oloupat spoustu brambor na velkou večeři? Tak to můžete ušetřit obrovské množství času tím, že vrtákem elektrické vrtačky projedete přímo středem brambory. Pak přidržte škrabku na zeleninu v blízkosti brambory a pohybujte s ní jen nepatrně, abyste oloupali všechny brambory během chvilky. Tento divoký způsob loupání brambor nejenže šetří čas, ale je to také opravdu zábavný.

4. Leštič bot

Vyleštit pár bot bude ještě příjemnější, pokud k tomu použijete akumulátorovou vrtačku. Věřte, že Vás výsledek překvapí. Nezáleží na tom, jaké boty nosíte, ať už jsou to pánské nebo dámské, stačí použít leštičku na bavlnu, aby Vaše boty měly vynikající vzhled.

5. Spin Art

Dokážete s vrtačkou vytvořit umění? Jistě, pomocí akumulátorové vrtačky můžete vytvářet spin Art jako hračku. Děti si to s Vámi rády vyzkouší a je to velmi zábavné. Použijte silnější papír, položte ho na vrták vrtačky a zatlačte na klíč. Nyní musíte vyzkoušet různé fixy, abyste na papíře vytvořili krásné kruhy. Budete mít několik drobných nedokonalostí, které ale nejsou na závadu. Proces je na výtvarném projektu s točením tou nejlepší částí.

6. Vyrobte si vodní melounovou šťávu

Představte si horký letní den. Pokud se chcete pobavit, můžete si s akumulátorovou vrtačkou vyrobit džus z vodního melounu. Stačí vyříznout malý otvor v horní části melounu a ohnout závěs tak, aby vznikla metlička, zasunout závěs do sklíčidla vrtačky a vložit metličku do melounu. Navrtejte vše uvnitř do melounu. Do otvoru vložte plastovou sklenici a roztrhněte její dno. Poté obsah melounu nalijte do filtru. Podávejte s ledem a vychutnejte si večerní vánek.

7. Zabavte kočky

Nakonec můžete vrtačku použít k zabavení kočky. Přivažte na vrtačku nějaký provaz a zapněte ji. Ačkoli to bylo bez nápadu, protože kočka na mě neustále útočila, bylo to opravdu zábavné, protože moje kočka se do toho zbláznila. Možná se Vám ale bude špatně uklízet, ale za ten zážitek to stojí.

I se šroubováky z našeho e-shopu můžete být kreativní. Podívejte se na nabídku akumulátorových vrtacích šroubováků.