Tento obchod používá soubory cookies, za účelem zlepšování služeb na našich stránkách. (více informací)

zavřít

Aku šroubováky

Nejen řemeslníci, osoby samostatně výdělečně činné, ale i obyčejní kutilové potřebují k práci Aku šroubovák. Co se týče akumulátorového nářadí, tak je stále více využívané, jeho obliba stoupá a alespoň jedno takové nářadí má doma každý muž. Jedná se o šikovné pomocníky, kteří práci umí velmi usnadnit a zrychlit.

Jaké jsou výhody aku šroubováku?

  • nízká cena
  • hmotnost
  • rychlost práce
  • snadná manipulace

Jaký aku šroubovák si vybrat?

Na to neexistuje jednoznačná odpověď. Záleží na náročnosti a délce práce, kterou s ním budete vykonávat. Někomu postačí obyčejný, jiný zase dá přednost výkonnějšímu. Velmi důležitou roli při výběru hraje akumulátor. Ten by měl být takový, aby na práci, kterou s ním budete vykonávat, byl dostatečně výkonný. Nejlepším řešením je pořídit si akumulátory alespoň dva, ušetří Vám to čas a práce bude rychleji hotová.

Na trhu se dnes můžete setkat s mnoha druhy těchto aku šroubováků, od různých firem a v různých cenových relacích. Aku šroubováky značky NAREX ocení jak domácí kutilové pro běžné použití doma a v dílně, tak profesionální řemeslníci. Práce s nimi je jednoduchá a rychlá. Na výběr máte z více druhů, na své si přijde každý. Při koupi aku šroubováku značky NAREX jsou součástí balení další věci, jako opasková spona, 2x akumulátor Li-Ion, přepravní kufr a další věci. Některé aku šroubováky mají ve výbavě LED světlo, díky kterému je práce v méně osvětleném prostoru daleko snadnější.

Ať už si vyberete jakýkoliv aku šroubovák značky NAREX, vždy a všude Vám bude tím nejlepším parťákem pro práci, kterou budete chtít mít hotovou rychle a kvalitně.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec