JAKÝ SERVIS NABÍZÍME?

Firma Siweco, s.r.o zabezpečuje zákazníkům kvalitní, rychlý a odborný záruční i pozáruční servis. Servisní střediska máme na pobočce v Ostravě, Přerově a Uničově. Jako sběrná střediska fungují pobočky v Olomouci, Opavě a ve Valašském Meziříčí. Na základě požadavku zabezpečujeme servisní zásah přímo u zákazníka. Zajišťujeme pro naše zákazníky pravidelný servis a revize s možností uzavření servisní smlouvy.

Na naší pobočce v Ostravě poskytujeme servis na svařovací zdroje ESAB, KUHTREIBER, ALFA IN, svařovací hořáky BINZEL a ESAB. Tato pobočka funguje jako sběrné středisko pro servis kompresorů SCHNEIDER BOHEMIA, elektronářadí NAREX, BOSCH. Zajišťujeme repase redukčních ventilů, rukojetí, hořáků a řezáků firmy GCE. Po dobu opravy nabízíme k zapůjčení náhradní svařovací zdroj dle domluvy.

Na naší pobočce v Přerově poskytujeme servis na svařovací zdroje FRONIUS, KUHTREIBER, ALFA IN, ESAB, svařovací hořáky FRONIUS, BINZEL a ESAB. Tato pobočka poskytuje servis kompresorů SCHNEIDER BOHEMIA, elektronářadí NAREX, BOSCH, DEWALT. Zajišťujeme repase redukčních ventilů, rukojetí, hořáků a řezáků firmy GCE.

Na naší pobočce na Uničově poskytujeme servis na zahradní techniku značek Vega, Weibang, MTD, Cub Cadet, Riwall, Scheppach a řady dalších značek. Dále nabízíme servis na svařovací zdroje FRONIUS, KUHTREIBER, ALFA IN, ESAB, svařovací hořáky FRONIUS, BINZEL a ESAB. Zajišťujeme repase redukčních ventilů, rukojetí, hořáků a řezáků firmy GCE.

Na našich pobočkách v Olomouci a Valašském Meziříčí funguje sběr servisních zakázek garantujeme co nejrychlejší zaslání do našich servisních středisek, v případě záruční opravy přímo k výrobci.

Kontaktní údaje