SIWECO, s.r.o., IČ: 25999664, Strojnická 1128, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Společnost Siweco s.r.o., jeden z nejvýznamnějších prodejců přídavných svařovacích materiálů a svařovací techniky na Moravě,
hledá pro svoji pobočku v Ostravě pracovníka na pozici:

Referent, obchodní zástupce

Náplň práce:

  • správa obchodních aktivit společnosti
  • péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • prodej svařovacích materiálů a vybavení pro dílnu
  • zprostředkování poradenství v oblasti svařování

Požadujeme:

  • min středoškolské vzdělání
  • morální bezúhonnost
  • ŘP min. sk. B
  • služební cesty po regionu MS kraje
  • ochota vzdělávat se

Nabízíme:

  • perspektivní a stálé zaměstnání v dobrém kolektivu
  • dobré platové podmínky
  • týden dovolené navíc
  • profesní růst formou odborného vzdělávání
  • možnost čerpání sick day v případě nemoci
  • příspěvek na stravování
  • služební automobil

Místo výkonu práce: Pobočka Ostrava

V případě zájmu, zašlete svůj životopis na: ruzicka@weldis.cz