Informace a pravidla dopravy objednaného zboží

Doprava DPD a PPL – dodací lhůta obvykle 24 hodin

Našimi smluvními partnery jsou zásilkové služby DPD a PPL. V den odeslání Vaší zásilky skrze přepravní společnost je Vaše zásilka plně pod kontrolou Vámi vybrané přepravní společnosti, která se s Vámi domlouvá na doručení zásilky. Převážná většina zásilek je doručena ve stanovené a smluvní lhůtě, tedy do 24 hodin od odeslání.

Doprava zboží pro naše zákazníky

Doprava zboží po celé ČR při bankovním převodu s poplatkem 120 Kč včetně DPH 21%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do 3000 Kč s DPH 21% při platbě předem bankovním převodem, je zpoplatněna poplatkem 120 Kč včetně DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli. Pokyny k platbě převodem zasíláme po naskladnění zboží, formou faktury do emailu.

Doprava zboží po celé ČR při dobírce s poplatkem 149 Kč včetně DPH 21%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do 3000 Kč s DPH 21% při dobírce, je zpoplatněna poplatkem 149 Kč včetně DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

Doprava zboží po celé ČR ZDARMA

Doprava zboží zdarma po celé ČR se vztahuje na objednávky zboží realizované na našem e-shopu v nákupní ceně nad 3000 Kč s DPH 21%, v rámci váhového limitu.

Osobní odběr ZDARMA

Objednané zboží si lze také vyzvednout na některé z našich prodejen: